168 відгуків
LEDSTORM: магазин светодиодного освещения №1 в Украине
+380 (93) 417-44-33
+380 (99) 436-11-66
+380 (67) 441-66-99

Управління освітленням

Пристрою керування світлодіодним освітленням – вигідно і функціонально На сьогоднішній день LED-стрічки і лампи активно використовують для освітлення будинків та зовнішніх об'єктів, оскільки це досить економно і практично. Для легкого і зручного управління цими приладами використовують спеціальне обладнання. Функціональні пристрої керування світлодіодним освітленням дозволяють здійснювати якісний контроль за електросистемою і можуть виконувати багато корисних завдань: Сигналізувати про виникнення аварійної ситуації або спробі несанкціонованого проникнення на територію.
Забезпечувати автоматичне перемикання режимів освітлення або дистанційне керування світлодіодними стрічками.
Збирати інформацію про роботу датчиків і формувати звіт у вигляді електронної таблиці з діагностичними даними про параметри основних елементів системи, числі несправних приладів, кількості збоїв та ін
Використання пристроїв керування світлодіодним освітленням дозволяє оптимізувати роботу освітлювальних приладів. Ви можете запрограмувати обладнання автоматично включатися або змінювати яскравість в певний час доби. Наприклад, прикрашені світлодіодними стрічками альтанки, лавки у сквері, декоративні рослини або полиці магазинів будуть підсвічені лише в окремі години. Контролери також можна використовувати при оформленні виставок і вечірок, рекламних конструкцій, інтер'єрних композицій. Це допоможе істотно заощадити електроенергію. Види пристроїв управління та їх особливості Існує кілька видів пристроїв керування LED-освітленням, які відрізняються технічними характеристиками і кількістю виконуваних функцій. В залежності від кількості приладів, що підключаються ці вироби ділять на два типи: Централізовані. Забезпечують можливість управління цілим комплексом контурів освітлення, підключених до однієї операційної системи.
Локальні. Дозволяють здійснювати контроль групи світильників, сполучених між собою проводами.
За функціональними можливостями пристрою керування LED-освітленням класифікують на наступні види: Диммери для регулювання яскравості променів світлодіодних приладів. Ці вироби оснащені всього одним каналом управління і можуть бути аналоговими (з ручним регулятором) або сенсорними.
Багатоканальні прилади, що працюють за рахунок радіопульта. До них можна підключати відразу кілька діммеров і коригувати рівень світла в різних кімнатах або задати «колірної» сценарій освітлення будівлі. Цей тип часто використовують при монтажі системи «Розумний будинок».
Деякі моделі пристроїв керування світлодіодним освітленням можна підключити не тільки до центрального комп'ютера, але і особистим гаджету (смартфона або планшета) Де вигідно купити обладнання для керування LED-освітленням в Україні? Інтернет-магазин LEDSTORM пропонує покупцям широкий асортимент якісних виробів для встановлення та керування LED-освітлення: світлодіодні стрічки;
RGB-контролери та підсилювачі;
джерела живлення;
модульні екрани;
монтажні пристосування.
Клієнти мають можливість безкоштовно проконсультуватися з приводу вибору і покупки продукції з кваліфікованими фахівцями компанії Venom в будь-який зручний час. Оперативну доставку товару забезпечують провідні транспортні компанії України – «Нова Пошта», «Делівері», «Інтайм». Адресна доставка по Києву і Харкову коштує всього 40 гривень. Спосіб оплати ви можете вибрати самі. Станьте постійним клієнтом LEDSTORM – і щомісяця отримуйте бонуси та вигідні знижки на наступні покупки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner