168 відгуків
LEDSTORM: магазин светодиодного освещения №1 в Украине
+380 (93) 417-44-33
+380 (99) 436-11-66
+380 (67) 441-66-99

Світлодіодна стрічка 220V

Світлодіодна стрічка 220V просто і красиво Відмінною рисою світлодіодної стрічки 220V є простота в підключенні. Підключається стрічка з допомогою спеціального випрямляча. Додатково купувати блоки живлення немає необхідності. Тому, якщо ви вирішили самостійно займатися організацією підсвічування, то прочитайте інформацію в інтернеті, а ще краще запросіть на допомогу фахівця. Шнур з високим ступенем захисту — не менш IP67 або IP68. Його запросто можна використовувати зовні будівель. Забезпечується повна герметизація, жодна пилинка не проникне всередину і під проливним дощем, і при опусканні у водойми вона буде працювати. Однак, є і оборотна сторона медалі — зменшується гнучкість. Кут, на який можна зігнути виріб становить 20 мм. Якщо за задумом дизайнера знадобиться закріпити шлейф під кутом в 90 градусів, то будуть потрібні перехідники-конектори. Варто уважно поставитися до того, що місце розрізу спеціально зазначено, розрізати на будь-якому іншому ділянці заборонено — порушиться струмопровідна смуга або ушкодяться діоди. Вироби продаються бухтою за 50м або 100м. Кратність різання складає 100см, іноді 50см. Обов'язкова вимога — на кінець відрізка встановлювати спеціальні заглушки, якщо цього не зробити, то можлива поразка електричним струмом. На відміну від LED-стрічки 12V, у 220-вольтної немає клейового підстави, тому вона монтується на силіконових кріпленнях або в профілі. При кріпленні та експлуатації потрібно стежити за цілісністю корпусу, у разі, якщо навіть трохи пошкоджений верхній силіконовий шар — забороняється її використання. Якщо на електричному ділянці спостерігаються скачки напруги, то можливий вихід з ладу всього шлейфу. Обговоріть цей момент з електриком. Якщо виготовляється масштабна інсталяція, може, є сенс придбати регулятор напруги або трансформатор? Варто купити світлодіодну стрічку 220V? Звичайно, міцна стрічка має безліч переваг: Завдяки хорошій герметичності використовується для зовнішнього оформлення будівель, рекламних щитів та ін
Як і всі діодні прилади при високій яскравості споживає менше електроенергії в порівнянні з галогенними або лампами розжарювання.
Експлуатується 5-10 років і більше при правильному монтажі.
Невеликі розміри і вагу.
Робочий інтервал температур від -30про до +40проС.
Стійкість до механічних пошкоджень, відсутність крихких деталей, легкість приєднання зробили її ефективним освітлювальним елементом. Якщо ви зібралися купити світлодіодну стрічку 220V, то необхідно звернути увагу на наступні параметри: Яскравість на діод від 8 до 30 Lm.
Потужність — споживання електроенергії від 6 до 24 Вт на метр.
Кількість діодів на одному погонному метрі від 30 до 240. Чим вище число, тим більша кількість джерел світла і ближче вони розташовані один до одного, тим самим точкове освітлення візуально наближається до лінійного.
Тип світлодіоди SMD і розмір 2835, 3014, 5050, 5630, 5730.
Колір світіння білий, жовтий, червоний, синій, зелений або RGB.
LED стрічка 220V від українського виробника Покупці останнім часом все частіше стали виділяти товари вітчизняного виробництва. За вартістю вони займають середній ціновий сегмент, а за якістю перевершують деяких азіатських фірм. Компанія «VENOM» пропонує купити LED стрічку 220V власного виготовлення. Продукція реалізується через інтернет-магазин та в точках торгівлі р. в Харкові і р. Києві.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner