168 відгуків
LEDSTORM: магазин светодиодного освещения №1 в Украине
+380 (93) 417-44-33
+380 (99) 436-11-66
+380 (67) 441-66-99

Модулі

Світлодіодні модулі – яскраво і економно Сучасний вечірнє місто сьогодні – це яскраві вітрини магазинів, барвисті вивіски, рекламні банери, блискучі фасади будівель. Кожен підприємець намагається знайти оптимальний і економічний маркетинговий хід для залучення клієнтів – своєрідну рекламу закладу. Авангардне технічне рішення сьогодні – це світлодіодні модулі (кластери) у вигляді друкованої плати невеликого розміру, з встановленими світлодіодами. Завдяки унікальності цих конструкцій вивіски висвітлюються з ще більшою строкатістю і яскравістю. При цьому їм притаманні оригінальний дизайн і мінімальне споживання енергії. З окремих сегментів модуля можна створити неповторні твори мистецтва певного розміру або форми. За допомогою високоякісних комплектуючих (диммера контролера) можна регулювати яскравість мерехтливих спецефектів. В каталозі інтернет-магазину LEDSTORM представлений широкий асортимент цієї продукції за доступною ціною. Купити світлодіодні модулі від виробника У всіх видах підсвічування знаходять своє застосування LED модулі. Вони доречні при створенні підсвічування рекламних конструкцій, декору архітектурних фасадів, природних ландшафтів. Універсальність пристроїв дає змогу їх використовувати як окремо, так і вбудовувати у вже існуючі складні конструкції. Купуючи світлодіодні модулі, ви купуєте високоефективний, універсальний товар з низкою переваг: Легкістю в монтажі (не вимагає складних технічних робіт при установці).
Безпекою для навколишнього середовища і здоров'я людини (не містять токсичних та небезпечних речовин).
Універсальністю у використанні (прилади знаходять застосування в різних сферах, основний напрямок – декоративне освітлення і дизайн).
Економічністю (мінімальне споживання електроенергії при максимально яскравому світловому потоці).
Довговічністю (навіть при активній експлуатації термін служби використовуються світлодіоди – до 50 000 годин).
Працездатністю при використанні низького рівня напруги від 12V до 30V, що дозволяє застосовувати їх в декорі басейнів, акваріумів.
Компактністю і величезною кількістю варіантів світлодіодних кластерів у різних виконаннях, що дозволяє застосовувати їх при монтажі складних конструкцій.
Доступною ціною (одні з недорогих видів світлодіодних товарів, у співвідношенні ціна/ якість/ термін служби – не мають собі рівних).
Весь перелік переваг товарів від VENOM підтверджує їх обґрунтовану альтернативність люмінесцентним і галогеновим приладів. Види світлодіодних модулів – втілення ваших дизайнерських ідей Кластери випускаються в широкому розмаїтті і модифікаціях. Докладно з усіма видами, характеристиками та фото можна ознайомитися, відвідавши сайт LEDSTORM. За технологією складання представлені: світлодіодні модулі SMD – діоди кріпляться на платі, володіють мінімальними габаритами, масою, високою надійністю;
кластер з лінзою – кристал поміщений в спеціальну лінзу, що формує світловий потік.
піксельний – округло-довгастий корпус з пластика з затискачами для надійної фіксації, що містить в собі один діод.
За формою корпусу вироби бувають: квадратні;
прямокутні;
лінійні.
про кольори розрізняють такі види: монохромні;
RGB модулі – різноманітність колірної гами за рахунок базових кольорів (зеленого, червоного, синього).
Всілякі варіанти LED модулів відрізняються: кількістю світлодіодів;
кольором і яскравістю світіння;
напругою живлення;
способом управління.
Впливати на габарити модуля може вміст додаткових елементів: відбивача, лінзи, кріплень та інших деталей для захисту від механічних та кліматичних впливів. Купуйте продукцію LEDSTORM, і яскравість вашій рекламі забезпечена.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner