168 відгуків
LEDSTORM: магазин светодиодного освещения №1 в Украине
+380 (93) 417-44-33
+380 (99) 436-11-66
+380 (67) 441-66-99

Прожектори

Світлодіодний прожектор – світло, як удень Завдяки науковим розробкам і вдосконалення технологічних процесів в сучасному освітленні зроблено значний ривок вперед. Нещодавно з'явилися світлодіоди міцно увійшли в наш побут і стають все більш популярними і повсюдно поширеними. Це обумовлено їх неабиякими переважними властивостями в порівнянні з традиційними електроприладами і новими можливостями по створенню унікальних світлових ефектів. Асортимент LED продукції постійно вдосконалюється і оновлюється. Пропонуємо вам звернути увагу на один з найкращих електропристроїв нового покоління – світлодіодний прожектор. Це прилад для освітлення з нескладної технічною конструкцією, в якому використовується лінза навколо джерела світла (світлодіода або лампи). Завдяки відбиваючої поверхні потоки світла фокусуються і утворюють один потужний промінь. Такі вироби користуються стабільним попитом і знаходять свого споживача як у промисловому, так і в побутовому застосуванні. Інтернет-магазин VENOM – прямий постачальник світлодіодної продукції на території України, який пропонує вашій увазі широкий асортимент товару відмінної якості за оптимальною вартістю. 8 причин купити світлодіодний прожектор У міру розвитку технологій у сфері електротехнічних товарів, LED пристрої все більше популярні, в першу чергу, в силу своєї енергоефективності, надійності та універсальності. Купуючи світлодіодний прожектор в онлайн-магазині LEDSTORM, ви купуєте добротний, ергономічний товар від виробників, які зарекомендували себе на ринку України, з низкою переваг, до числа яких відносяться: Мінімальне споживання електроенергії, що надзвичайно актуально в наш час регулярного підвищення тарифів. Витрата її в 10-ки разів менше при аналогічній світловіддачі.
Моментальна видача максимально можливого світлового потоку після включення приладу.
Абсолютна безпека в експлуатації – не містить речовин, що негативно впливають на здоров'я людини і навколишнє середовище.
Довговічність– витримує до 50 000 годин безперервної роботи.
Ефективний захист від зовнішніх факторів впливу (IP65, IP66): пилу, бруду, дощу, снігу, морозу.
Надійна система безпеки – яскраве світло з широким кутом розсіювання, дозволяє чітко контролювати ситуацію.
Високий рівень термостійкості – працює при діапазоні температурного режиму від -30 до +50 градусів С.
Компактний розмір пристрою.
прожектор LED в Україні – яскраве світло і економія Застосування світлодіодних пристроїв актуально в різних сферах народного господарства і в побуті. На сайті компанії LEDSTORM представлені різноманітні варіанти прожекторів: Матричні – кілька світлових елементів в герметичних корпусах квадратної або прямокутної форми. Їх використовують при підсвічуванні: пам'яток архітектури, вітрин магазинів, рекламних вивісок, інсталяцій, освітлення прибудинкової території, стовпів, фасадів будівель. Користуючись цими прожекторами, ви економите до 65% електроенергії в порівнянні з галогенними лампами. Прожектори SMD – використовуються для освітлення великих територій: приватних володінь, фермерських господарств, будівельних і спортивних майданчиків, парковок. Даний вид виробів може бути оснащений датчиком руху – це дозволяє ще більше заощаджувати енергію, так як прилад включається тільки при русі на освітлюваної території. Різноманітні моделі LED прожекторів відрізняються: потужністю – від 10 до 150Вт;
термінами гарантійного обслуговування – від 2х тижнів до 24 місяців;
класом – Premium. Standart;
колірною температурою від 2700 до 7000К;
наявністю регульованого кронштейна – можливістю змінити кут освітлення без демонтажу;
світловим потоком.
Щоб зробити свій вибір і придбати якісний товар за прийнятною ціною зверніться в інтернет-магазин світлодіодної продукції LEDSTORM. Досвідчені менеджери нададуть відповіді на ваші питання, допоможуть підібрати товар Premium класу і оформити ваше замовлення. Доставка здійснюється по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner