168 відгуків
LEDSTORM: магазин светодиодного освещения №1 в Украине
+380 (93) 417-44-33
+380 (99) 436-11-66
+380 (67) 441-66-99

RGB контролери

RGB-контролери – зробіть ваше життя яскравішим Додати в життя фарб, зробити свято яскравим та феєричним, розставити акценти в інтер'єрі квартири. Все це та багато іншого можна реалізувати за допомогою RGB-контролерів або кольоровий діодного підсвічування. Але не всім відомо, що це таке. Перш ніж придбати його варто вивчити цей пристрій трохи краще. Мікроконтролер – це керуючий блок, до якого з одного кінця підключений блок живлення, а з іншого – світлодіодний RGB-стрічка. Блок контролю призначений для перемикання режимів роботи стрічки. за Допомогою регулятора можна управляти: швидкістю;
режимами мигання;
включенням та/або вимиканням;
яскравістю;
чергуванням забарвлення,
колірними свечениями.
Створювати різноманітні кольори і відтінки можливо за допомогою змішування порівнянних базових кольорів діодні стрічки. Принцип роботи RGB-контролера для світлодіодної стрічки RGB світлодіодної стрічки – дуже популярні елементи освітлення. Вони знаходять застосування для освітлення акваріумів, меблевих конструкцій, бігбордів, фасадів будівель і так далі. Все, чого вони вимагають для своєї повноцінної роботи – джерело живлення і керуючий модуль. Значною і цікавою характеристикою світлодіодної стрічки є зміна її колористики. Як же це відбувається? У середині RGB світлодіоди розташовані 3 кристала: червоний, зелений і синій. Від квітів кристалів, в перекладі з англійської мови, і вийшла абревіатура RGB (red, green, blue). Саме ці кольори найкраще сприймаються людським оком. Світло від кристалів перемішується в різних хаотичних пропорціях і на виході ми бачимо різні забарвлення. Колірна гама може бути нескінченна. І для того, щоб керувати кольорами і вибирати саме той, що потрібен вам, потрібно RGB-контролер для світлодіодної стрічки. Пристрої поділяють за такими ознаками: За типом управління – можуть бути без пульта управління (запрограмований на плавне перемикання кольорів), з інфрачервоним пультом (радіус дії близько 10 метрів), з радиопультом (працює на відстані до 20 метрів), мікроконтролери, які управляються завдяки Wi-Fi, і звукові.
Кнопкові і сенсорні. Найбільш поширені кнопкові моделі. Сенсорні регулятори – більш сучасні та зручні, але і вартість їх значно вище.
Вихідної потужності, розраховані на електроживлення в межах 72-288 Вт.
Які потрібно кодувати самостійно.
Із попередньо запрограмованою програмою.
Аудиоконтроллеры – за допомогою вбудованого мікрофона вони управляються звуками навколишнього середовища і вибраною програмою.
Де придбати RGB-контролер? Щоб вдало купити RGB-контролер, слід знати, що його потужність повинна бути відсотків на 20 більше, ніж споживана світлодіодною стрічкою потужність. Те ж стосується і блоку живлення. Сучасний ринок пропонує великий вибір RGB-контролерів, за допомогою яких навіть самі сміливі кольорові фантазії будуть реалізовані. Важливо купити якісний мікроконтроллер для того, щоб він прослужив вам довгі роки. На сайті інтернет-магазину Ledstorm можна ознайомитися з новітніми моделями приладу. Пропонована продукція виготовляється з високоякісних елементів і має гарантію якості. Гарантія поширюється на два роки використання продукції. Професійні консультанти готові надати технічну підтримку, допомогти визначитися з вибором марки контролюючого пристрою і дадуть відповідь на всі ваші питання. Доставка придбаного товару здійснюється по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner