168 відгуків
LEDSTORM: магазин светодиодного освещения №1 в Украине
+380 (93) 417-44-33
+380 (99) 436-11-66
+380 (67) 441-66-99

Диммери

Що таке диммер, які характеристики приладу? У перекладі з англійської мови «dim» означає затемнювати, в російській мові частіше використовується слово «світлорегулятор», а французи віддають перевагу слову «варіатор». Висловлюючись технічною мовою, це електронний прилад, який призначений для установки електропотужності. Якщо ж говорити простіше, то диммер – це маленька коробочка, що встановлюється замість звичного всім нам вимикача світла. Її призначення – плавно керувати ступенем яскравості штучного освітлення в приміщенні. Всі датчики потужності світлових потоків застосовуються для вимикання та/або включення освітлення і налаштування його інтенсивності. Перші світлорегулятори, які були винайдені в 1890 році, мали ручний спосіб регулювання і мали одну функцію — міняли силу різкості лампи. Нинішні нові моделі регуляторів забезпечені мікропроцесором і мають ряд технологічних переваг. Наприклад: імітація присутності (при кодуванні пристрою відбувається вмикання, вимикання або зміна насиченості, ніби це робить господар квартири);
регулювання яскравості світла;
різні режими миготіння і затемнення;
автоматичне включення та/або виключення;
плавне запалювання світла;
можливість дистанційного керування – з допомогою ІЧ, радіоканалу, бавовни або гучного шуму, і голосовими командами.
Перш ніж вирушати на пошуки потрібного регулятора, важливо ознайомитися з усіма його властивостями і розуміти діапазон його використання. Як вибрати і купити диммер? На сторінках магазину LEDSTORM можна знайти великий вибір – купити диммер, відповідний за властивостями і ціною. Область застосування приладу вельми обширна: для керування інтенсивністю ламп розжарювання, налаштування температурного режиму нагрівачів резисторного типу (паяльники, праски). Також виріб використовується як модуль плавного пуску для ламп розжарення. Слід пам'ятати, що цей пристрій не рекомендовано застосовувати для радіоприймачів, телевізорів та інших приладів, що працюють на трансформаторному харчуванні. Купуючи диммер, слід пам'ятати про його особливості: Ці датчики вимагають мінімальну навантаження, близько 40 Ватт. При значному зниженні потужності пристрій просто вийде з ладу.
Світлорегулятори чутливі до температурного режиму. Збій в роботі може статися, якщо температура підвищується більше ніж на 25 градусів за Цельсієм.
Диммер обов'язково потрібно застосовувати тільки з тим типом напруги, на яке він був розрахований.
Не рекомендується поєднувати одночасно навантаження ємнісного та індуктивного характерів.
При всіх його перевагах регулятор при малої пропускної спроможності показує маленький ККД.
За типом монтажу регулятори насиченості світла діляться на модульні, настановні в сполучну коробку і моноблочні. Диммер для світлодіодної стрічки в інтернет – магазині LEDSTORM Встановивши такий регулятор світла, ви можете контролювати світлові потоки де і як завгодно. Дистанційно збільшити або зменшити яскравість нічника у дитини в кімнаті або створити собі романтичну обстановку з приглушеним освітленням, не встаючи з ліжка. На сайті магазину LEDSTORM завжди в наявності сучасні моделі світлорегуляторів для стрічок і ламп. Продукція проходить регламентований контроль якості і має гарантію 24 місяці. Високоякісний товар, швидка та зручна доставка по всіх регіонах України, різні методи оплати – все це і не тільки пропонує магазин. Купуючи диммер для світлодіодної стрічки, ви створюєте унікальний інтер'єр, продовжуєте термін роботи люстр, захищаєте очі від інтенсивної навантаження яскравого світла.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner